Rize Patent » Tasarım Tescil Tekli ve çoklu tasarım tescil başvurularını kredi kart ile ödeme yaparak buradan online satın alarak tasarımlarınızı koruma altına alabilirsiniz.
Rize Patent » Tasarım Tescil
Rize Patent
+90 212 212 35 18 bilgi(at)rizepatent.com.tr Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Atatürk Cd. Müftü, 53020 Merkez Rize

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Patentler

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Hukuk

Blog

Tasarım Tescil

İNDİRİMLİ 999 ₺ 528.37 ₺

Tekli Tasarım Tescil Ücreti

Tekli tasarım tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİ” alanına “tasarıma konu ürün ismini” belirtiniz. Ayrıca başvuru birden.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1750 ₺ 698.24 ₺

İkili Tasarım Tescil Ücreti

İkili tasarım tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİ” alanına “tasarıma konu ürün isimlerini” belirtiniz. Ayrıca başvuru bi.. Devamı »

İNDİRİMLİ 20000 ₺ 868.11 ₺

Üçlü Tasarım Tescil Ücreti

Üçlü tasarım tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİ” alanına “tasarıma konu ürün ismini” belirtiniz. Ayrıc.. Devamı »

İNDİRİMLİ 2500 ₺ 1107.84 ₺

Beşli Tasarım Tescil Ücreti

Beşli tasarım tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİ” alanına “tasarıma konu ürün isimlerini” belirtiniz. Ayrıca başvuru bi.. Devamı »

İNDİRİMLİ 4000 ₺ 1907.18 ₺

Onlu Tasarım Tescil Ücreti

Onlu tasarım tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİ” alanına “tasarıma konu ürün isimleri” belirtiniz. Ayrıca başvuru birde.. Devamı »

İNDİRİMLİ 7500 ₺ 3955.19 ₺

Yirmibeşli Tasarım Tescil Ücreti

Yirmi Beşli tasarım tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİ” alanına “tasarıma konu ürün ismini” belirtiniz. Ayrıca başvuru .. Devamı »

İNDİRİMLİ 500 ₺ 180.04 ₺

İlave Tasarım Ekleme Ücreti

İlave tasarım  ekleme başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Seçilen tasarım hizmeti kaç adet olursa olsun bu hizmete ilave tasarım eklemek istiyorsanız bu hizmeti ilave satın alabilirsiniz. Hizmet alımında .. Devamı »

İNDİRİMLİ 500 ₺ 63.56 ₺

Tasarıma İlave Görsel Ekleme Ücreti

Tasarıma ilave görsel ekleme başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Seçilen tasarım hizmeti kaç adet olursa olsun bu hizmete ilave görsel eklemek istiyorsanız bu hizmeti satın alabilirsiniz. Hizmet alım.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1750 ₺ 772.56 ₺

Tekli Tasarım Yenileme Ücreti

Online tekli tasarım tescil yenileme ücreti ödemesi ve işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz. Havale/EFT Yoluyla tekli tasarım tescil yenileme işlem ücreti ayrıca İNDİRİMLİ olup KDV DAHİL 658 TL.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1650 ₺ 846.13 ₺

Tasarım Devir Ücreti

Online tasarım devir ücreti ödeme ve tasarım devir İşlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Ancak Tasarım Devir Sözleşme' sinin Noter aslının tarafımıza gönderilmesi sonra  tasarım devir işlemleriniz yapılır ve işlemin yapıldığı.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1200 ₺ 492.37 ₺

Tekli Tasarım Yayına İtiraz Ücreti

Online Tasarım Yayına İtirazlarda; tasarıma benzer olan üçüncü taraf başvurularına İTİRAZ işlemelerini buradan online olarak yapabilirsiniz. Tasarım ismi ve başvuru numarasını tasarım ismi alanına lütfen yazınız. Ö.. Devamı »

İNDİRİMLİ 600 ₺ 385.25 ₺

Tasarım Tescil Belge Ücreti

Tasarım tescil sonrası devir, kayıp vs. nedenlerle tasarım tescil belge suretini hizmetini buradan satın alabilirsiniz. Tasarım ismi alanına TASARIM İSMİ VE TESCİL NUMARASININ yazılması gerekmektedir. Ayrıca e-posta ve telefonla başv.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1500 ₺ 1114.93 ₺

Tasarım Lisans Ücreti

Hem Tasarım Lisans kayıt hem de Tasarım lisans yenileme ücreti aynı olup,  Online satın alarak lisans yenileme ve kayıt işlemlerini anında yapabilirsiniz. Tasarım ismi alanına tasarım ismi ile birlikte.. Devamı »

İNDİRİMLİ 850 ₺ 437.34 ₺

Tasarım Rüçhan Hakkı Belgesi Ücreti

Online satın alarak tasarım rüçhan hakkı kayıt işlemlerini anında yapabilirsiniz. Tasarım ismi alanına tasarım ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgel.. Devamı »

İNDİRİM 990 ₺ 528.37 ₺

Tasarım Logo Tescil Ücreti

Tasarım yoluyla logo tescil sadece logonuzun tüm mal ve hizmetlerde koruma ve tescil edilmektedir. Logo üzerindeki ifadeler korunmamaktadır. Devamı »

7000 ₺ 3355.85 ₺

Yirmili Tasarım Tescil Ücreti

Yirmili tasarım tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİ” alanına “tasarıma konu ürün isimlerini” belirtiniz. Ayrıca başvuru .. Devamı »