Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Rize Patent, Marka Patent Tasarım Tescil Makaleler » Rize Patent Rize Patent; Marka Patent Tasarım Tescil konularının işlendiği makaleleri, yorumları ve bunlara Rize Marka patent uzmanın yanıtlarını inceleyebilirsiniz.
Rize Patent, Marka Patent Tasarım Tescil Makaleler

Blog

Marka Patent

Marka tescil belgesinin alınması için, başvuru yapılacak marka isminin öncelikle konusunda uzman ve deneyimli Rize Patent marka danışmanları, uzmanları ve vekil

Marka Tescil Belgesi Nasıl Alınır

Marka Tescili Sorgulama; Online Patent, İsim Hakkı, tescil araştırmaları Rize Patent’in bu sayfasından yapabilir, uzmanlardan ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Marka Tescili Sorgulama

Marka Tescili Nasıl Yapılır; Rize Patent uzmanlarından, Marka ismi, logo, isim tescili başvurusu nasıl yapılır, ücret dahil ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Marka Tescili Nasıl Yapılır

Online Marka Sorgulama; yurtiçi ve uluslararası Marka, patent, isim, logo online araştırma sorgulama sayfalarını Rize Patent'te bulabilirsiniz.

Online Marka Sorgulama

Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılır; Marka, Patent, Logo ve İsim tescil başvurusu nerede nasıl yapılır. Ayrıca Ücretsiz Rize Patent'ten yardım alabilirsiniz.

Marka Tescil Başvurusu Nasıl Ve Nerede Yapılır

İsim hakkı alma, web site ismi, fikir telif hakkı alma, isim patenti alma marka tescili yoluyla korunması olup, ayrıntılar için Rize Patent’i ziyaret ediniz.

İsim Hakkı Nasıl Alınır » İsim Patenti Alma

Marka isim sorgulama; Marka, Patent,ismi, adı, isim Tescil sorgulamayı online buradan yapabilir, Rize Patent Uzmanlarından ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz.

Marka İsim Sorgulama » Marka Patent Adı Araştırma

Anayasa Mahkemesi, tanınmış markalar için re'sen red gerekçesini oluşturan 556 sayılı KHK'nin 7/1 i maddesini iptal etti.

Anayasa Mahkemesi Tanınmış Markalarının Resen RED Gerekçesini İptal Etti

Tescilli Marka nedir, Tescilli markalar arasında sorgulama nasıl yapılmalıdır, marka benzerliği vb. soru ve sorunlarınıza Rize Patent'de çözüm üretilmektedir.

Tescilli Marka » Tescilli Markalar Listesi

Resmi Marka Bülteninde; üçüncü tarafça marka tescil başvurularına yapılan itirazlar, markanın kısmen veya tümden reddi kararına itirazlar tartışılmaktadır.

Resmi Marka Bülteni » Marka Yayına İtirazlar » YİDK İtirazlar

Marka Olabilecek isim, kriter, marka niteliğindeki isimlerin seçimi, araştırma ve konumlandırılmasının nasıl olacağı hususlarında sorularınız yanıtlanmaktadır.

Marka Olabilecek İsimler » Marka Firma Şirket İsimleri

Marka, Şirket, Firma isimlerinin nasıl bulunacağı, nelere dikkat edilmesi gerektiği, tescil başvurusu ve sonrası olası soru ve sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz.

Marka Bulma » Marka İsmi Bulma » Firma Şirket İsmi Bulma

Com.TR alan adının tescil ve korumasını nasıl sağlarım, uzun süredir kullandığım alan adını başkası tescil etmiş ne yapabilirim vb. sorunlarınızı çözmekteyiz.

Alan Adı (Domain) Tescil » Com.TR Tescil » Alan Adı Marka Tescil

Yabancı Marka İsimlerinin Türkçe karşılıkları ayrıca tescil edilebilir mi, karışıklık ve iltibas kavramına ait hukuki değerlendirmeleri burada bulabilirsiniz.

Yabancı Marka İsimleri

Marka, Firma, Şirket isimlerinin tescil, araştırma ve sorgulama kriterleri, marka tescil sürecindeki olası sorunların tartışıldığı Rize Patent Blog sayfasıdır.

Marka İsim Tescili Sorgulama Araştırma Nasıl Yapılmalıdır

2017 Yılında Türk Patent'in açacağı Marka Patent vekillik sınavlarına ilişkin soru ve cevapları bu sayfada bulabilirsiniz.

Marka Patent Vekilliği » Türk Patent Marka Patent Sınav Soru ve Cevapları

Rize Patent olarak; Marka Patent ile ilgili soru ve sorunlarınızı bu sayfa aracılığıyla bildirirseniz mümkün olan en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacağız.

Marka Patent Nedir » Marka Patent Soru ve Cevaplar

Marka, Patent, Tasarım, logo, tescil, sorgulama, araştırma, başvuru ve fiyatlara ilişkin önemli sayfaları aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

Marka Patent Başvuru » Rize Marka Tescil Başvuru

Tescili düşünülen markaların en azından ön eleme için aşağıdaki linklerden Türk Patent veritabanı üzerinden online Türk Patent marka araştırma yapabilirsiniz.

Türk Patent Marka Araştırma

Aşağıdaki linkleri tıklayarak hem marka tescil kriterlerini hem de marka tescil araştırma işlemlerinin ön araştırmasını anında kendiniz de yapabilirsiniz.

Marka Tescil Araştırma » Rize Ücretsiz Marka İsim Sorgulama

Rize Patent olarak; isim hakkı sorgulaması yaparken Marka, Şirket ve Firma isimlerinin tescil kriterlerine uygunluğunun mutlaka araştırılmasını öneriyoruz.

İsim Hakkı Sorgulama » Rize İsim Hakkı Alma

Öncelikle Aşağıdaki linkleri tıklayarak Türk Patent (Türk Patent ve Marka Kurumu) veritabanı üzerine Türk Patent Marka sorgulama işlemlerinizi kendiniz yapabili

Türk Patent Marka Sorgulama » Rize Türk Patent ve Marka Kurumu

Aşağıdaki linklerden marka tescil sorgulama, patent sorgulama, tasarım tescil sorgulama, şirket ismi sorgulama, alan adı sorgulama (domain) işlemlerini yapabili

Tescil Sorgulama » Marka İsim, Firma, Şirket Araştırma